گروه تجهیزات صنعتی گرین نت

ترانک اشنایدر (پی کا اس) یکی از باصرفه ترین و باکیفیت ترین تراکینگ های موجود در بازار ایران می باشد. ترانک اشنایدر (pks) در کشور ترکیه تولید می گردد و در تولید این محصول از مواد درجه یک یو پی وی سی استفاده می گردد.این ترانک ها ضد حریق بوده و دارای مواد ضد سرطان (rosh) می باشند. ترانک اشنایدر (pks) شامل ترانک و مینی ترانک و قطعات در سایزهای مختلف می باشند. در ترانک اشنایدر (pks) با قرار دادن قطعه ای به نام پارتیشن می توان ترانک را به دو یا سه بخش تقسیم نمود (جهت مجزا کردن کابلهای برق،تلفن و شبکه).ترانک اشنایدر (pks) به دلیل داشتن فضای داخلی مناسب بر اساس سایزهای پیش بینی شده (50*100-50*80-50*150) می توانند حجم زیادی از کابلها را در محیط جا به جا کنند.ترانک اشنایدر (pks) با دارا بودن رنگ سفید و ساخته شده از مواد مناسب در برابر هر گونه ضربه احتمالی و یا اشتعال مقاومت بالایی دارد.

تمامی محصولات  ترانک اشنایدر با توجه به قطعات جهت تفکیک کابل های برق و شبکه و تلفن و قرار گرفتن کلید و پریز های 45*45 با استفاده از قابهای تکی دو تایی و سه تایی و چهار تایی در کابل کشی مورد استفاده قرار می گیرد.

ترانک اشنایدر طرح لگراند می باشد.این بدان معناست که مکانیزم های مختلف لگراند بر روی آن قابل نصب می باشد.مزیت این ویژگی آن است که با هزینه کمتر شبکه ای با  کیفیفت بالا و کابل کشی ساخت یافته بدست می آوریم.

از ویژگی های دیگر ترانک اشنایدر می توان به قابلیت نصب  ساده و آسان این ترانک اشاره نمود.ترانک اشنایدر به صورت شاخه های دو متری همراه با درب ارائه می گردد.

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت Greennet می باشد